Aktualności

KIEROWNIK POSTERUNKU POLICJI W TYCHOWIE W KAŻDY PONIEDZIAŁEK BĘDZIE PEŁNIŁ DYŻUR

Komenda Powiatowa Policji w Białogardzie informuje o wprowadzeniu stałych dyżurów kierownika Posterunku Policji w Tychowie. W każdy poniedziałek kierownik Posterunku Policji w godzinach 10:00-14:00 będzie dyżurował w posterunku.

Mieszkańcy gminy Tychowo będą mogli w tym czasie przyjść i uzyskać pomoc w sprawach związanych z bezpieczeństwem. Taka forma pełnienia służby ułatwi kontakt i współpracę policji z mieszkańcami, a ponadto zapewni szybką i właściwą reakcję na łamanie prawa, a w konsekwencji podniesienie poziomu bezpieczeństwa oraz jego poczucia przez mieszkańców gminy Tychowo.

Przypominamy również, że w każdej jednostce Policji służbę pełnią dzielnicowi. Dzielnicowy to policjant, który jest najbliżej nas – mieszkańców. To do niego bez obaw możemy się zwrócić, jeśli coś nas niepokoi w najbliższej przestrzeni społecznej. Dzielnicowy wyposażony w telefon komórkowy i spędzający większość służby w swoim rejonie działania jest w stałym kontakcie z obywatelami, poznając bolączki lokalnej społeczności. Z dzielnicowym możemy skontaktować się również poprzez aplikację „Moja Komenda”, w której znajdziemy nr telefonów dzielnicowych oraz adres e-mail. Dane kontaktowe wraz ze zdjęciem dzielnicowego znaleźć możemy na stronie internetowej Komenda Powiatowa Policji w Białogardzie w zakładce „TWÓJ DZIELNICOWY”. Zachęcamy do kontaktu