Aktualności

Debata dotycząca Krajowej Mapiy Zagrożeń oraz aplikacji Moja Komenda.

W dniu dzisiejszym w Urzędzie Gminy w Białogardzie odbyła się debata poświęcona promowaniu Krajowej Mapy Zagrożeń oraz aplikacji Moja Komenda.

Podczas sesji Rady Gminy , która w dniu dzisiejszym odbyła się w Urzędzie Gminy przy ul.Wileńskiej w Białogardzie przeprowadzona została debata ewaluacyjna, której głównym tematem była Krajowa Mapa Zagrożeń oraz aplikacja Moja Komenda. Podczas debaty Zastępca Naczelnika Wydziału Prewencji i Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Białogardzie – asp.sztab.Marek Michalski w formie prezentacji multimedialnej przedstawił informacje nt.stanu bezpieczeństwa na terenie gminy Białogard. Zaprezentowany został również film instruktażowy przedstawiający uruchomienie aplikacji Moja Komenda oraz sposób i możliwość korzystania z niej.

Podczas debaty obecny był również mł.asp.Grzegorz Grzyb,wójt gminy Białogard - Jacek Smoliński,zastępca wójta gminy Alicja Kubiś oraz sołtysi.

Jednym z punktów spotkania była dyskusja związana z wnioskami oraz uwagami i spostrzeżeniami zaproszonych gości dotyczących bezpieczeństwa .Uczestnicy spotkania po podsumowaniu debaty mogli wypełnić przygotowaną przez przedstawicieli Komendy Powiatowej Policji ankietę ewaluacyjną .

 

Wyk.K.P-G