Zespół Dzielnicowych Komisariatu Policji w Karlinie - Komenda Powiatowa Policji w Białogardzie

Zespół Dzielnicowych Komisariatu Policji w Karlinie

Zespół Dzielnicowych Komisariatu Policji w Karlinie

"Uwaga! Podane adresy mailowe ułatwią Ci kontakt  z dzielnicowymi, ale nie służą do składania zawiadomień o przestępstwie, wykroczeniu, petycji, wniosków ani skarg w rozumieniu przepisów. Dzielnicowy odbiera pocztę w godzinach swojej służby.

W sprawach niecierpiących zwłoki zadzwoń pod nr 997 lub 112"

REJON NR I

 

asp.  Tomasz Jurkowski

 tel.  47 78 42 071 tel. kom 571 323 721

e-mail: dzielnicowy.karlino1@sc.policja.gov.pl

Rejon służby obejmuje: ul. Koszalińską od ul. Bogusława X, Nadbrzeżna, Moniuszki, Kościuszki, Stroma, Ogrodowa, Bolesława Chrobrego, 4-go Marca, Spokojna, Krasickiego, Walki Młodych, Niepodległości, Wolgast, Sawickiej, Wyzwolenia, Wolności, Przyjaźni, Dworcowa, Kołobrzeska, Leśna, Słoneczna, Kolejowa, Ks. Brzóski, Wojska Polskiego.

Cel działania priorytetowego na okres od 1 sierpnia 2020 do 31 stycznia 2021 roku:

W wyniku przeprowadzonych spotkań z mieszkańcami podległego rejonu numer I ustalono, że głównym problemem w tym rejonie jest spożywanie alkoholu. W Karlinie na ul. Moniuszki znajduje się Park Miejski. W godzinach późnowieczornych gromad się tam osoby, które spożywają alkohol, używają słów nieprzyzwoitych, zakłócają porządek, co jest uciążliwe dla mieszkańców pobliskich domów. W związku z powyższym podjęto decyzję o przeprowadzeniu działania priorytetowego na omawianym terenie w celu wyeliminowania zachowań niezgodnych z prawem.

 REJON NR II

 

 asp. Jarosław Przytocki

 tel.  47 78 42 071 tel. kom 571 323 723

e-mail: dzielnicowy.karlino2@sc.policja.gov.pl

Rejon służby obejmuje: Szczecińska, Spichrzowa, Waryńskiego, Plac Jana Pawła II, Białogardzka, Konopackiej, Żwirki, Okrzei, Prusa, Wigury, Szymanowskiego, Pełki, Traugutta, Chopina, Krótka, Koszalińska (do ul Stromej)

Cel działania priorytetowego na okres od 1 sierpnia 2020 do 31 stycznia 2021 roku:

W wyniku przeprowadzonych spotkań z mieszkańcami podległego rejonu numer II ustalono, że głównym problemem w tym rejonie akty wandalizmu. W Karlinie na ul. Konopnickiej znajduje się miejsce rekreacji dla dorosłych oraz dzieci. W miejscu tym gromadzi się młodzież, zakłócają oni ład i porządek oraz zaśmiecają i zanieczyszczają miejsca przeznaczone do wypoczynku i rekreacji co jest uciążliwe. W związku z powyższym podjęto decyzję o przeprowadzeniu działania priorytetowego na omawianym terenie w celu wyeliminowania zachowań niezgodnych z prawem.REJON NR III

 

mł.asp.  Łukasz Owczarz

 tel.  47 78 42 071 tel. kom 571 323 722

e-mail: dzielnicowy.karlino3@sc.policja.gov.pl

Rejon służby obejmuje:miejscowości Brzeźno, Dębolas, Daszewo, Witolub, Karlinko, Krzywopłoty, Mierzyn, Mierzynek, Poczernino, Syrkowice, Wyganowo, Chotyń, Czerwięcino, Domacyno Garnki, Gościnko, Karścino, Karwin, Malanowo, Kozia Góra, Krukowo, Lubiechowo, Pobłocie Wielkie, Wietszyno, Zwartowo,

Cel działania priorytetowego na okres od 1 sierpnia 2020 do 31 stycznia 2021 roku:

W wyniku przeprowadzonych spotkań z mieszkańcami podległego rejonu numer III ustalono, że głównym problemem w tym rejonie jest spożywanie alkoholu. W miejscowości Pobłocie Wielkie gm. Karlino w sklepach oraz w pobliżu prowadzenia ich działalności, oraz zakłócanie w porze późnowieczornej porządku publicznego oraz spoczynku nocnego poprzez głośne krzyki. Osoby przychodzące do sklepu spożywają alkohol w sklepie oraz w obrębie jego, gdzie nie ma do tego miejsca wyznaczonego. Często używają słów nieprzyzwoitych oraz zaśmiecają miejsce publiczne. W związku z powyższym podjęto decyzję o przeprowadzeniu działania priorytetowego na omawianym terenie w celu wyeliminowania zachowań niezgodnych z prawem.