Zespół Dzielnicowych Posterunku Policji w Tychowie - Komenda Powiatowa Policji w Białogardzie

Zespół Dzielnicowych Posterunku Policji w Tychowie

Zespół Dzielnicowych Posterunku Policji w Tychowie

"Uwaga! Podane adresy mailowe ułatwią Ci kontakt  z dzielnicowymi, ale nie służą do składania zawiadomień o przestępstwie, wykroczeniu, petycji, wniosków ani skarg w rozumieniu przepisów. Dzielnicowy odbiera pocztę w godzinach swojej służby.

W sprawach niecierpiących zwłoki zadzwoń pod nr 997 lub 112"

 

REJON NR I

p.o. st.sierż. Michał Bubień

    tel.  47 78 42 577 tel. kom 571 323 725

e-mail: dzielnicowy.tychowo1@sc.policja.gov.pl

 

Tychowo: Dobrochy, Mroczkiewicza, Bobolicka, Leśna, Topolowa, Polna, Jaśminowa, Klonowa, Akacjowa, Wolności, Parkowa, Kościelna, Koszalińska, Dworcowa, Dolna, Ogrodowa,Białogardzka, Szczecinecka, Kochanowskiego, Mickiewicza, Norwida, Słowackiego, Kolejowa, Połczyńska.

Gmina Tychowo: Zaspy Wielkie, Słonino, Bukówek, Bukowo, Retowo, Trzebiszyn, Osówko, Wicewo, Trzebiec.

Cel działania priorytetowego na okres od 1 sierpnia 2020 do 31 stycznia 2021 roku:

W wyniku przeprowadzonych spotkań z mieszkańcami podległego rejonu numer I i użytkownikami ogródków działkowych znajdujących się w Tychowie przy ul Kochanowskiego ustalono, że głównym  problemem są przypadki niszczenia mienia w altanach, niszczenie upraw oraz kradzieże warzyw i owoców z ogródków działkowych. Zdarzenia występują w porze wieczorowo nocnej. Okolicznościami sprzyjającymi działalności sprawczej, jest fakt, iż ogrody znajdują się w miejscu oddalonym od zabudowań, jest to obszar nie oświetlony, nie objęty monitoringiem co pozwala zachować sprawcom pełną anonimowość. W związku z powyższym podjęto decyzję o przeprowadzeniu działania priorytetowego na omówionym terenie celem wyeliminowania zachowań niezgodnych z prawem.


REJON NR  II

asp. Marcin Wyrzykowski

 tel.  47 78 42 577 tel. kom 571 323 724

e-mail: dzielnicowy.tychowo1@sc.policja.gov.pl

 

Gmina Tychowo: Dobrowo, Modrolas, Podborsko, Borzysław, Skarszewice, Dobrówko, Sadkowo, Liśnica, Zastawa, Stare Dębno, Rudno, Krosinko, Kikowo, Żukówek, Doble, Nowe Dębno, Tyczewo, Pobądź, Buczki, Solno, Drzonowo, Czarnkowo, Kowalki, Warnino, Wełdkowo, Giżałki, Wełdkówko, Smęcino, Dzięciołowo.

Cel działania priorytetowego na okres od 1 sierpnia 2020 do 31 stycznia 2021 roku:

W wyniku przeprowadzonych spotkań z mieszkańcami podległego rejonu numer II ustalono, że głównym problemem w tym rejonie jest jest spożywanie alkoholu. W miejscowości Warnino w pobliżu sklepu znajduje się teren zielony w pobliżu którego gromadzą się osoby spożywające alkohol. W związku z powyższym podjęto decyzję o przeprowadzeniu działania priorytetowego na omawianym terenie w celu wyeliminowania zachowań niezgodnych z prawem.